Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 listopada, 2023 Tytuł artykułu

Jest takie miejsce na mapie świata – Polska! To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce!

Treść artykułu

Dzień Niepodległości to najważniejsze polskie święto narodowe. Ten szczególny dzień skłania do refleksji. W Publicznym Przedszkolu Integracyjnym nr 7 uczczono dzisiaj, 9 listopada 2023 roku, 105. rocznicę tego wydarzenia. W uroczystych obchodach wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu. 

Wszystkich gości przywitała Dyrektor Maria Kwarciak, dziękując za tak liczne przybycie. Następnie dzieci z Grupy Niedźwiadki zaprezentowały patriotyczny program artystyczny, podczas którego opowiedziały historię naszego kraju oraz walkę narodu polskiego o wolność. Słowem i piosenką przedszkolaki oddały szacunek symbolom narodowym oraz pokazały swoją miłość do Ojczyzny. Wzruszające występy dzieci zostały nagrodzone brawami, po czym głos zabrał Pan Burmistrz.

Poprzez kultywowanie uroczystości narodowych dzieci uczą się patriotyzmu, który trzeba pielęgnować. To jest zadanie nas wszystkich, niezależnie od wieku. Cieszę się, że dzieci z takim zaangażowaniem zaprezentowały swoje interpretacje utworów i wierszy. Dziękuję za przygotowanie tak pięknej akademii – mówił.

Nie zapomnij udostępnić: