Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 listopada, 2023 Tytuł artykułu

Polska – Mój Dom

Treść artykułu

11 listopada 1918 r. to dzień szczególny dla Polaków. W Publicznym Przedszkolu nr 4 w Brzegu odbyła się dzisiaj, 9 listopada 2023 roku, uroczystość upamiętniająca rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzieci przygotowały bogaty program artystyczny z recytacjami wierszy, tańcem i śpiewem. W tym wyjątkowym wydarzeniu wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Wszystkich gości przywitała Dyrektor Albina Łącka, podkreślając, że przedszkolaki z Czwórki już od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu oraz szacunku do polskich symboli. Zebrani w dużym skupieniu oglądali występy artystyczne małych patriotów, którzy dumnie odśpiewali hymn państwowy i z zaangażowaniem recytowali wiersze. Obchody Święta Niepodległości były dniem pełnym radości i wzruszeń dla całej społeczności przedszkolnej oraz zaproszonych gości. Recytatorskie i wokalne umiejętności przedszkolaków nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu pogratulował małym artystom, zaznaczając, że wypracowane w dzieciństwie właściwe wzorce postępowania zaprocentują w dorosłym życiu. Dziękuję za Wasz piękny występ i prawdziwą lekcję historii. Cieszę się, że już od najmłodszych lat placówka wpaja dzieciom, że patriotyzm i szacunek do symboli narodowych są niezwykle ważne – mówił.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: