Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 października, 2023 Tytuł artykułu

Opowieści ze wsi obok

Treść artykułu

Pełna humoru, nostalgiczna podróż na okoliczną wieś z lat 2000, gdzie młodość łączy się z tradycyjnym wiejskim podejściem do życia. „Opowieści ze wsi obok” to pierwszy spektakl Grupy Teatralnej „Afera” z Brzeskiego Centrum Kultury w reżyserii Zuzanny Bartczak. Jego premiera odbyła się dziś, 28 października 2023 roku, a uczestniczył w niej Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu. 

Na deskach Małej Sceny młodzi artyści zaprezentowali wyjątkową sztukę. Bazująca na „Serenadzie” Sławomira Mrożka historia Koguta, Kur, Psa oraz przebiegłego Lisa przeniosła widzów w świat, gdzie pragnienie „miejskiego” życia może wpędzić młode dziewczęta w tarapaty. Publiczność była pod wrażeniem spektaklu oraz umiejętności młodzieży z Grupy Teatralnej „Afera”. Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu pogratulował doskonałego przygotowania oraz podziękował za zaproszenie.

Cieszę się, że mogłem wziąć udział w premierowym spektaklu „Opowieści ze wsi obok” w reżyserii Zuzi Bartczak. Gratuluję tego sukcesu i bardzo mocno Wam kibicuję w dalszym rozwoju. Pokazaliście dzisiaj, że niczym nie odbiegacie od swoich starszych kolegów z Brzeskiego Centrum Kultury – mówił.

Ci, którzy przegapili dzisiejszą okazję do zobaczenia spektaklu, będą mieli ją jeszcze jutro. Ostatnie bilety w sprzedaży: https://ekobilet.pl/…/spektakl-teatralny-opowiesci-ze..

Nie zapomnij udostępnić: