Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 września, 2005 Tytuł artykułu

22 WRZEŚNIA DZIEŃ bez SAMOCHODU

Treść artykułu

Po raz siódmy, 22 września br., Europa będzie obchodzić "Europejski Dzień bez Samochodu". Nasze miasto po raz drugi przyłączyło się do obchodów "Dnia bez Samochodu", którego celem dniu jest lokalna kampania na rzecz promocji komunikacji przyjaznej ludziom i środowisku. Hasło tegorocznych obchodów brzmi: „Do pracy bez samochodu”.
W ramach obchodów planowane jest m.in. zorganizowanie wydarzeń promujących transport publiczny, komunikację pieszą i rowerową.
Dlatego pragniemy zwrócić się do mieszkańców naszego miasta z prośbą, aby w tym dniu pozostawili swoje pojazdy w garażu i razem z nami przyłączyli się do obchodów "Europejskiego Dnia bez Samochodu". W ramach obchodów w naszym mieście zorganizowany zostanie cykl imprez promujących komunikacje przyjazną ludziom i środowisku.  

PLAN IMPREZ ORGANIZOWANYCH  W NASZYM MIEŚCIE

Robert Wiatr
Biuro Inicjatyw Gosp. I Promocji UM w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: