Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 października, 2023 Tytuł artykułu

Brzeski Marsz Różowej Wstążki z Czarnym Wąsem

Treść artykułu

Wyrazem poparcia wszelkich działań profilaktycznych dotyczących chorób nowotworowych był Marsz Różowej Wstążki z Czarnym Wąsem, który w sobotę, 7 października 2023 r. odbył się w naszym mieście. W wydarzeniu udział wziął Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Jak co roku uczestnicy marszu wyruszyli z dziedzińca „Medyka” i przeszli ulicami Ofiar Katynia, Kamienną, Chrobrego i Długą pod brzeski Ratusz. Tam nastąpiło oficjalne podsumowanie i zakończenie marszu. Głos zabrał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, ktory podziękował wszystkim uczestnikom i wyraził poparcie dla tej szlachetnej inicjatywy, a także przypomniał, że w życiu nie ma ważniejszej wartości niż zdrowie, dlatego tak istotne jest, by pamiętać o badaniach profilaktycznych.

Organizatorami wydarzenia były Zespół Szkół Medycznych w Brzegu oraz Stowarzyszenie „Zdrowie”, a współorganizatorami Brzeskie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia, Brzeskie Stowarzyszenie Amazonek i OSP Mąkoszyce. Do godziny 17:00 pod budynkiem brzeskiego Ratusza będzie stał również mammobus, w którym można wykonać badania mammograficzne. Zapraszamy!

Nie zapomnij udostępnić: