Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 3 października, 2023 Tytuł artykułu

Ogrody Zamkowe odzyskają dawny blask

Treść artykułu

Zieleń to jeden z największych atutów naszego miasta. Ważnym jej elementem są nasadzenia przyzamkowe. Dziś, 3 października 2023 roku podczas przeprowadzonej wizji lokalnej rozmawiano o projekcie przebudowy Ogrodów Zamkowych. W narodzie udział wzięli: Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, Bartłomiej Kostrzewa – I Zastępca Burmistrza, Rafał Sochanik – Kierownik działu Sieci Wodociągowo – Kanalizacyjnej Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Zdzisław Bagiński – Prezes Zakładu Higieny Komunalnej oraz Jerzy Radzik z ZHK, a także Joanna Dubas – Kierownik Biura Urbanistyki i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Brzegu.

Plan remontu zakłada odnowę znajdującej się w ogrodach instalacji wodnej oraz elektrycznej. Rozmowy o rewitalizacji przyzamkowego ogrodu kontynuowano w Małej Sali Stropowej brzeskiego ratusza. Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu podkreśla, że tereny powinny odzyskać dawny blask i być kolejną z wizytówek naszego miasta.

Nie zapomnij udostępnić: