Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 września, 2023 Tytuł artykułu

Żyj Zdrowo na Sportowo

Treść artykułu

Na bocznej płycie Stadionu Miejskiego w Brzegu zainaugurowano dziś, 30 września 2023 r. piknik sportowy pn. „Żyj Zdrowo na Sportowo”. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka i Poseł na Sejm RP Katarzyny Czochary.

Oficjalne rozpoczęcie zawodów nastąpiło o godzinie 10:00. Głównym punktem wydarzenia był turniej piłkarski dla brzeskich dzieci, choć nie zabrakło również innych atrakcji – na przybyłych czekały m.in. dmuchańce, gry i zabawy z animatorami, a także różne stoiska. Pomimo pochmurnej pogody, chętnych do zabawy na świeżym powietrzu nie brakowało – w zawodach udział wzięło około 200 zawodników!

– Życzę wszystkim udanych zawodów, sportowej rywalizacji w duchu fair play i przede wszystkim dobrej zabawy, bo o to chodzi w sporcie. Cieszę się, że to kolejny turniej dla dzieci organizowany w ostatnim czasie w naszym mieście. Dziękuję również Pani Poseł Katarzynie Czocharze – mówił Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Projekt jest realizowany w ramach Programu Mikro Granty, którego Operatorem Krajowym jest Fundacja Orły Sportu.

Nie zapomnij udostępnić: