Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 25 września, 2023 Tytuł artykułu

Rozpoczynamy przygotowania do Świątecznej Iluminacji Brzegu

Treść artykułu

Wielkie Rozświetlenie Brzegu rozpoczyna sezon świąteczny w naszym mieście i wprawia brzeżan w magiczny nastrój. Świąteczna Iluminacja to cykliczne wydarzenie, które odbywa się od 2009 roku w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. 

Grudzień to czas, gdy Brzeg przybiera świąteczne szaty. Tak będzie i w tym roku. W samym sercu miasta zobaczymy wiele świetlnych nowości, które zaproszą brzeżan na świąteczny spacer w wyjątkowej atmosferze. Iluminacja organizowana jest z myślą o mieszkańcach Brzegu przez firmę Mondelez we współpracy z Urzędem Miasta, pod honorowym patronatem Jerzego Wrębiaka – Burmistrza Brzegu.

25 września 2023 roku w gabinecie Burmistrza Brzegu odbyło się spotkanie, podczas którego omawiano kwestie organizacyjne związane z tegorocznym rozświetleniem. W rozmowach wzięli udział Burmistrz Jerzy Wrębiak, przedstawiciele Mondelez: Oleksandr Turchenko – Dyrektor, Joanna Wytwer – Kierownik ds. Komunikacji, Aleksandra Skrzypek – Kierownik HR, Weronika Staszczuk – Koordynator Administracji, Kierownik Biura Budownictwa i Inwestycji Lucyna Mielczarek, Dyrektor BCK Jacek Ochmański, zastępca Dyrektora BCK Łukasz Michalak, Dyrektor MOSiR Krzysztof Kulwicki oraz Marta Rudyk z Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki.

Wielkie Rozświetlenie Brzegu to już tradycja. Zależy nam, aby mieszkańcy poczuli w okresie świątecznym odrobinę magii i radości. Poprzez Iluminację chcemy nadać miastu wyjątkowy charakter i rozpalić serca brzeżan. Ta impreza niewątpliwie cieszy się dużym uznaniem. Postaramy się, aby przyniosła wiele niespodzianek – mówi Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: