Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 września, 2023 Tytuł artykułu

Jubileuszowa 30. edycja „Face the Music”

Treść artykułu

W tym roku przypada 30. edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej, nad którym honorowy patronat objął Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. To prestiżowe wydarzenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem kolejny rok z rzędu przywiodło do naszego miasta piosenkarzy z całej Polski, którzy pragną spełnić swoje marzenie i zrobić kolejny krok w stronę kariery muzycznej. Podczas uroczystej gali, która odbyła się wczoraj, 23 września br. Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, pogratulował tegorocznym laureatom, a zwycięzcom poprzednich edycji, brzeżanom Aleksandrze Ofmańskiej-Kowalczyk i Kamilowi Bednarkowi, wręczył kwiaty i upominki miejskie. 

Przesłuchania konkursowe zostały podzielone na dwie kategorie: dziecięcą i młodzieżową. Zarówno sobotnia uroczysta gala, jak i piątkowe eliminacje odbyły się w Brzeskim Centrum Kultury.

Koncert jubileuszowy 30. Festiwalu Piosenki Angielskiej odbędzie się w poniedziałek, 25 września w Opolskiej Filharmonii. Wystąpią w nim laureaci grand prix FPA oraz Blue Cafe Jazz Night & Jerzy Małek.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Nie zapomnij udostępnić: