Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 września, 2023 Tytuł artykułu

Festyn sportowy „Opolska Młodzież na Stadiony” dobiegł końca

Treść artykułu

Zakończyły się zawody sportowe „Opolska Młodzież na Stadiony”, współorganizowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Opolski Związek Piłki Nożnej oraz Gminę Brzeg. Ostatnim etapem turnieju był bieg wieńczący to wspaniałe wydarzenie. Jednym z jego uczestników był Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu. 

Na starcie ustawili się zarówno brzeska młodzież, jak i przedstawiciele instytucji i Urzędu Miasta w Brzegu, w tym Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. Po ukończeniu biegu wokół bieżni brzeskiego Stadionu nastąpiło podsumowanie zawodów, zliczenie punktacji indywidualnej i drużynowej, uroczysta dekoracja wszystkich uczestników oraz zakończenie wydarzenia. Na twarzach dzieciaków, pomimo dużego zmęczenia, malował się uśmiech, co jest najlepszą puentą tego sportowego święta. Gościem specjalnym Igrzysk był Dawid Tomala – Mistrz Olimpijski z Tokio w chodzie na 50 km.

Dziękuję wszystkim uczestnikom oraz organizatorom dzisiejszego wydarzenia. Myślę, że konkurencji było bardzo dużo i każdy znalazł coś dla siebie. Sportowa rywalizacja kształtuje charakter, dlatego ważne jest, aby od najmłodszych lat zachęcać dzieci do ruchu i aktywności fizycznej. Dzisiaj każdy uczestnik może się nazwać zwycięzcą. To był piękny dzień! – powiedział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: