Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 września, 2023 Tytuł artykułu

25-lecie Towarzystwa Rozwoju Ziemi Brzeskiej

Treść artykułu

Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej funkcjonuje na terenie naszego miasta już 25 lat. To właśnie od 1998 roku członkowie tej organizacji podejmują różnorodne inicjatywy i realizują swoje cele, stając się aktywnym członkiem społeczności lokalnej. Dziś, 21 września 2023 r. na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbyły się uroczyste obchody 25-lecia TRZB, w których uczestniczył Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Wydarzenie rozpoczęła Pani Agnieszka Michalik, Prezes Towarzystwa, która podziękowała wszystkim gościom za liczne przybycie. Następnie podsumowano w skrócie dotychczasową działalność Towarzystwa, główne cele i przykłady podejmowanych działań na przestrzeni 25 lat. Nie zabrakło podziękowań, wspomnień, a także części artystycznej, która uświetniła całą uroczystość. Głos zabrał również Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który przekazał Pani Prezes upominek miejski oraz złożył życzenia.

W uznaniu zasług za dotychczasową działalność na rzecz naszego miasta i wspieranie lokalnej społeczności, składam Pani oraz wszystkim Członkom Towarzystwa ogromne podziękowania, życząc kolejnych Jubileuszy oraz nieustającego zapału do działania, jak również sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym – mówił.

Nie zapomnij udostępnić: