Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 września, 2023 Tytuł artykułu

Nagrody i wyróżnienia „Przyjaciel Biblioteki” wręczone

Treść artykułu

Na Dużej Scenie Brzeskiego Centrum Kultury odbyła się dziś, 18 września 2023 roku, gala Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Księcia Ludwika I w Brzegu, która rozpoczęła się uroczystym przywitaniem zgromadzonych gości oraz częścią artystyczną w wykonaniu uczestników warsztatów „Roztańczone popołudnia w bibliotece”.

Nagrody i wyróżnienia „Przyjaciel Biblioteki” zostały uroczyście wręczone przez Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka oraz Panią Dyrektor MBP w Brzegu, Katarzynę Oćwieję-Grądziel.

– Bardzo serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym. Dziękuję za codzienną pracę i wdrażanie nowych przedsięwzięć, które poszerzają ofertę brzeskiej biblioteki. Życzę Państwu samych sukcesów na polu zawodowym i prywatnym oraz pomyślnej realizacji kolejnych wspaniałych inicjatyw – powiedział Jerzy Wrębiak Burmistrz Brzegu.

Statuetki otrzymali: Karolina Hałat, Agata Nalewaj, Jacek Toporowski, Dorota Herman, Małgorzata Helik, Magdalena Kłoda, Krystyna Frączyk i Henryka Żuratyńska, Romuald Nowak i Radosław Wiśniewski.

Dyplomy wręczono osobom i instytucjom, które dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy od lat aktywnie wspierają działania MBP. Wśród uhonorowanych znalazły się brzeskie przedszkola, Brzeskie Centrum Seniora, Warsztaty Terapii Zajęciowej czy Stowarzyszenie Żywych Poetów.

Zwieńczeniem wydarzenia był koncert Grzegorza Bukowskiego – NieLichoBrzmi oraz poczęstunek w Galerii Sztuki Brzeskiego Centrum Kultury.

 

Nie zapomnij udostępnić: