Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 września, 2023 Tytuł artykułu

Opolska Młodzież na Stadiony

Treść artykułu

„Opolska Młodzież na Stadiony” to projekt realizowany przez Opolski Związek Piłki Nożnej w ramach zadania Ministerstwa Sportu i Turystyki. Już niebawem trzy miasta Opolszczyzny: Brzeg, Prudnik i Głubczyce zorganizują festyny sportowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. Impreza w naszym mieście odbędzie się w piątek, 22 września 2023 r.

W wydarzeniu udział weźmie około 350 uczniów z klas 1-8. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji i dyscyplin sportowych, w tym m.in. turniej piłki nożnej, quiz historyczny, koszykarski slalom na czas, podskoki obunóż na skakance, rzut ringo, żonglowanie piłką „Zośką” czy bieg wieńczący igrzyska sportowe. Nie zabraknie również stoisk wystawowych, punktów gastronomicznych czy występów lokalnych artystów.

Turniej odbędzie się w piątek, 22 września 2023 r. na Stadionie Miejskim w Brzegu. Uroczyste otwarcie nastąpi o godzinie 9:30, natomiast podsumowanie imprezy oraz dekoracja i wręczenie nagród zaplanowane są na godzinę 15:45. W razie niepogody zawody zostaną przeniesione do hali sportowej.

Udział w imprezie jest darmowy. Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu serdecznie zaprasza do uczestnictwa i sportowej rywalizacji!

Nie zapomnij udostępnić: