Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 31 sierpnia, 2023 Tytuł artykułu

Forum Lokalnego Biznesu

Treść artykułu

W Brzeskim Centrum Kultury odbyło się dzisiaj, 31 sierpnia 2023 roku, spotkanie dla małych, średnich i dużych lokalnych przedsiębiorców. Forum Lokalnego Biznesu cieszyło się dużym zainteresowaniem, a jednym z prelegentów był Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, który opowiedział o możliwościach inwestycyjnych naszego miasta. 

Forum Lokalnego Biznesu to cykl spotkań, zapoczątkowany w Brzegu, który przygotowany został z myślą o właścicielach przedsiębiorstw oraz prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. To wydarzenie zarówno dla tych, którzy mają już renomę na rynku, jak również dla osób zaczynających swoją przygodę z biznesem. Zaproszeni goście mieli możliwość zobaczyć, jakie są szanse i możliwości rozwoju, dowiedzieć się, na jakie wsparcie mogą liczyć ze strony władz gminy czy powiatu oraz wymienić się doświadczeniami.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10.00. Zebranych przywitali Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu oraz Tomasz Kapica – redaktor naczelny nto. Następnie swoje prelekcje wygłosili przedstawiciele PAiH oraz WSSE i ARP.

Na zakończenie wydarzenia, Burmistrz Jerzy Wrębiak oprowadził gości Forum po brzeskim ratuszu. Zwiedzający byli pod wrażeniem Śląskiej Perły Renesansu.

Nie zapomnij udostępnić: