Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 sierpnia, 2023 Tytuł artykułu

Rozmawiano o organizacji turnieju sportowego na Stadionie Miejskim

Treść artykułu

350 uczniów brzeskich szkół podstawowych weźmie udział w festynie sportowym, który 22 września 2023 roku odbędzie się na Stadionie Miejskim w Brzegu. Na uczestników czekać będzie wiele ciekawych konkurencji, quiz i liczne atrakcje towarzyszące. Kwestie organizacyjne związane z tym przedsięwzięciem zostały omówione dzisiaj w Gabinecie Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka. 

Impreza na brzeskim stadionie zostanie zorganizowana w związku z projektem Opolska Młodzież na Stadiony, realizowanym przez Opolski Związek Piłki Nożnej w ramach zadania Ministerstwa Sportu i Turystyki. Święto sportu to doskonała okazja do zintegrowania uczniów wszystkich brzeskich podstawówek i pokazania, na czym polega zdrowa rywalizacja sportowa.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele OZPN: Prezes Tomasz Garbowski oraz panie Agnieszka Zarosa – Olkuśnik i Natalia Różańska, zastępca Burmistrza Tomasz Filipkowski, Dyrektor MOSiR Krzysztof Kulwicki, Kierownik Biura Oświaty Elżbieta Ochmańska-Jurkowska i Marta Rudyk z Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki. Rozmawiano o kwestiach technicznych i promocyjnych tego wydarzenia.

Wkrótce więcej informacji.

Nie zapomnij udostępnić: