Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 sierpnia, 2023 Tytuł artykułu

Życiowe wyzwania nie powinny Cię paraliżować, powinny pomóc Ci odkryć, kim naprawdę jesteś

Treść artykułu

28 sierpnia 2023 roku w Ratuszu Miejskim w Brzegu odbyło się uroczyste wręczenie aktów powierzeń stanowisk dyrektorów osobom, które od dnia 1 września 2023 r. do dnia 31 sierpnia 2028 r. zgodnie z przepisami prawa obejmą stanowiska dyrektorów brzeskich szkół  i przedszkoli. Podziękowania Burmistrza Brzegu odebrali także dotychczasowi dyrektorzy, odchodzący na emeryturę lub kończący w tym roku swoją kadencję.

Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak podziękował odchodzącej na emeryturę dyrektor Przedszkola Publicznego nr 8 w Brzegu – Pani Krystynie Krukowskiej za zaangażowanie i odpowiedzialność w kierowaniu placówką oraz za służbę najmłodszemu pokoleniu. Wyraził wdzięczność za cierpliwość oraz życzył dużo zdrowia, radości i realizacji życiowych zamierzeń na nowym etapie życia.

Burmistrz złożył też podziękowania Pani Violetcie Jaskólskiej – Palus, kończącej w tym roku swoją kadencję, za wieloletnią pracę na stanowisku Dyrektora Przedszkola Publicznego nr 6, życząc powodzenia w dalszej drodze zawodowej oraz osiągania kolejnych sukcesów.

Następnie odbyło się wręczenie aktów powierzeń stanowisk nowo wybranym dyrektorom placówek. W wyniku zakończenia procedury konkursowej oraz zgodnie z przepisami prawa stanowiska dyrektorów brzeskich szkół i przedszkoli powierzono następującym osobom:

  • stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 4 – Pani Albinie Łąckiej,
  • stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 6 – Pani Beacie Gaweł,
  • stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 8 – Pani Aleksandrze Krężel,
  • stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu – Pani Agacie Wyrwas oraz
  • stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 – Pani Lucynie Bończak.

Akty powierzenia stanowisk dyrektorom wręczyli Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak oraz Kierownik Biura Oświaty Elżbieta Ochmańska – Jurkowska, życząc wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej oraz powodzenia w zarządzaniu placówkami.

Nie zapomnij udostępnić: