Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 sierpnia, 2023 Tytuł artykułu

Do Brzegu zawitało studio plenerowe TVT!

Treść artykułu

W Parku Wolności rozłożono dzisiaj, 17 sierpnia 2023 roku, studio mobilne, w ramach programu „Czas na Wakacje z Telewizją TVT”. Reporterzy odwiedzają miasta, do których warto przyjechać i skorzystać z bogatej oferty turystycznej. Jedną z takich miejscowości jest właśnie Brzeg, a o jego największych walorach opowiedział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Z programu wakacyjnego Telewizji TVT widzowie mogli między innymi dowiedzieć się, jakie atrakcje oferuje nasze miasto, gdzie można spędzić wolne popołudnie czy wybrać się na spacer. Burmistrz Jerzy Wrębiak opowiedział również wiele ciekawostek na temat śląskiej perły renesansu – Ratusza Miejskiego czy Zamku Piastów Śląskich.

Brzeg oferuje szereg atrakcji, zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Staramy się poszerzać naszą ofertę tak, by trafić w różne gusta i zadowolić każdą grupę. Warto podkreślić, że umożliwiamy darmowe zwiedzanie naszego ratusza – z przewodnikiem lub z pomocą audioprzewodników. Chcemy, by naszą perełkę poznało jak najwięcej osób! – mówił.

Gośćmi programu byli również: Dyrektor Brzeskiego Centrum Kultury Jacek Ochmański – który opowiedział przede wszystkim o działalności kulturalnej BCK, o imprezach, które odbywają się w naszym mieście cyklicznie i o tych, które są w planach oraz pracownicy Nadleśnictwa Brzeg, którzy przedstawili liczne ciekawostki dotyczące terenów leśnych.

W trakcie 30-minutowego programu, widzowie przekonali się, dlaczego podczas wakacyjnych wojaży warto zawitać do Brzegu. Zapraszamy!

Nie zapomnij udostępnić: