Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 sierpnia, 2023 Tytuł artykułu

Minister Marcin Ociepa z wizytą w Brzegu

Treść artykułu

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej i Poseł Ziemi Opolskiej Marcin Ociepa przyjechał dzisiaj, 10 sierpnia 2023 roku do Brzegu, aby sprawdzić postęp ważnych dla rozwoju naszego miasta inwestycji. Podczas spotkania z Burmistrzem Jerzym Wrębiakiem, wiceszef MON podkreślał, że Brzeg niezmiennie może liczyć na jego wsparcie przy realizacji ważnych projektów. 

Minister Marcin Ociepa rozpoczął swoją wizytę od konferencji zorganizowanej na terenach inwestycyjnych przy ulicy Małujowickiej, gdzie trwa budowa Lokalnego Centrum Biznesu – hali modułowej, która będzie przeznaczona na sprzedaż lub wynajem dla przedsiębiorców. W swojej wypowiedzi zaznaczył, że Brzeg jest miastem, w którym warto inwestować i widoczny jest jego rozwój na przestrzeni kilku ostatnich lat. Głos zabrał również Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, który podziękował Ministrowi i Wicewojewodzie za współpracę oraz podkreślił, że na tę inwestycję miasto czekało od bardzo dawna. W wydarzeniu wzięli także udział wicewojewoda opolski Tomasz Witkowski i Radosław Preis – radny Rady Miejskiej w Brzegu.

Następnie Wiceminister Obrony Narodowej odwiedził plac budowy przy ulicy Korfantego, aby zobaczyć postęp prac przy powstającym tam basenie letnim. Podczas wizyty Sekretarza Stanu Marcina Ociepy rozmawiano też o konieczności powstania nowej przeprawy mostowej. Nowy most w Brzegu poprawi znacząco możliwości komunikacyjne, także w przypadku sytuacji awaryjnych.

Nie zapomnij udostępnić: