Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 lipca, 2023 Tytuł artykułu

Kolejka elektryczna znów w Parku Wolności!

Treść artykułu

Drugi weekend z rzędu mieszkańcy naszego miasta mogą skorzystać z wyjątkowej atrakcji, jaką jest przejazd kolejką elektryczną Wattman Mini Express Train. Swoje usługi w Parku Wolności ponownie świadczy firma Drago – kolejki elektryczne.

W ubiegłą sobotę i niedzielę brzeżanie bardzo licznie skorzystali z możliwości przejazdu kolejką po brzeskim parku. Wzorowana na amerykańskim pociągu z XIX wieku, z wiernie odwzorowanymi kształtami i detalami lokomotywa mknęła przez alejki parkowe, będąc niemałą atrakcją nie tylko dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W związku z tym firma DRAGO ponownie zawitała do Brzegu. Skorzystać z jej usług będzie można dziś, w sobotę do godziny 20:00, a także jutro, w niedzielę 30.07.2023 r. w godzinach 14:00 – 20:00.

Gmina Brzeg nie ponosi odpowiedzialności za jakość oraz ceny usług.

Nie zapomnij udostępnić: