Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 lipca, 2023 Tytuł artykułu

Odejście na emeryturę po 44 latach pracy w brzeskich wodociągach

Treść artykułu

Zasłużony pracownik, a finalnie Zastępca Prezesa ds. Technicznych w PWIK w Brzegu – Pan Krzysztof Tokarski odchodzi na emeryturę, kończąc swoją 44-letnią przygodę z brzeskimi wodociągami. W gabinecie Jerzego Wrębiaka – Burmistrza Brzegu odbyło się dzisiaj spotkanie, w czasie którego Gospodarz miasta podziękował wieloletniemu pracownikowi spółki miejskiej za zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej. W spotkaniu uczestniczył także Prezes PWiK Artur Stecuła. 

Pan Krzysztof odchodzi na emeryturę z dniem 31 lipca 2023 roku. Pracę zaczynał 1.11.1979 r. w brzeskim oddziale Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Opolu, zanim w 1992 r. wyłoniło się z niego Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu Sp. z o.o.

Początkowo zatrudniony był jako Dyspozytor sieci kanalizacyjnej i oczyszczalni ścieków. Wraz z powstaniem PWiK Sp. z o.o. awansował do funkcji Kierownika działu sieci kanalizacyjnej i oczyszczalni ścieków. Uczestniczył w procesie budowy nowoczesnej oczyszczalni ścieków.

1.12.2000 roku objął funkcję Kierownika nowo powstałego obiektu, a 20.03.2002 r. stał się członkiem Zarządu Spółki, jako Zastępca Prezesa ds. Technicznych i pełnił tę funkcję do końca swojej kariery zawodowej. W 2018 roku uzyskał Honorową Odznakę Ministra Środowiska „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”.

Nie zapomnij udostępnić: