Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 lipca, 2023 Tytuł artykułu

Sportowa Polska – Sportowy Brzeg. Ponad 2 mln zł na inwestycje sportowe w naszym mieście!

Treść artykułu

Jednym z kluczowych projektów, realizowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, jest program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej. Poznaliśmy pierwsze wyniki tegorocznej edycji „Sportowej Polski”. W Brzegu przebudowane zostaną boisko wielofunkcyjne, boisko do koszykówki, bieżnia prosta i skocznia do skoku w dal przy PSP nr 8 oraz wyremontowane zostanie treningowe boisko piłkarskie na stadionie.

Obiekty wybudowane lub zmodernizowane w ramach przedmiotowego programu to inwestycje, które w największym stopniu odpowiadają sportowym potrzebom społeczeństwa. Brzeg otrzymał ponad 1,1 mln zł na przebudowę boiska przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 oraz niespełna milion złotych na remont boiska treningowego na stadionie.

Te wyniki to świetna wiadomość dla brzeżan! Dzieci i młodzież będą mogły rozwijać swoje sportowe pasje w komfortowych warunkach, a dzięki remontowi boiska na stadionie, poprawione zostaną także warunki treningowe dla naszych lokalnych sportowców. Przeprowadzenie tych inwestycji pozwoli również mieszkańcom na aktywne spędzanie czasu wolnego – mówi Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: