Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 lipca, 2023 Tytuł artykułu

Podsumowanie półkolonii letnich

Treść artykułu

Zakończyły się półkolonie letnie w Brzeskim Centrum Kultury. Przez dwa tygodnie dzieci i młodzież z Gminy Brzeg, pod okiem wykwalifikowanej kadry opiekunów, spędzały czas wśród rówieśników. Program warsztatów był niezwykle urozmaicony, uczestnicy mogli skorzystać z licznych atrakcji i zajęć. W wydarzeniu podsumowującym półkolonie wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Warsztaty letnie nie pozwoliły małym brzeżanom na nudę. Dzieci i młodzież, zamieszkałe na terenie Gminy Brzeg, od godziny 8.00 do 15.00 uczestniczyły w zajęciach ogólnorozwojowych, artystycznych, profilaktycznych czy rekreacyjnych. Nie zabrakło też wesołych gier i zabaw. Uczestnicy odpoczywali od szkoły w ciekawy i aktywny sposób, mając zapewnione różnorodne formy spędzania czasu wolnego w okresie wakacji.

Na Małej Scenie Brzeskiego Centrum Kultury odbyła się dzisiaj, 14 lipca 2023 roku, uroczystość zamykająca półkolonie letnie, które podzielone zostały na dwa tygodniowe turnusy. Burmistrz Jerzy Wrębiak podsumował wszystkie działania i podziękował dzieciom za udział w zajęciach. W wydarzeniu uczestniczyła również Anna Owczar – Kierownik Biura Spraw Społecznych i Zdrowia.

Zadania sfinansowane zostało przez Gminę Brzeg w zakresie promocji zdrowia w ramach zdrowego stylu życia i profilaktyki uzależnień.

Nie zapomnij udostępnić: