Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 lipca, 2023 Tytuł artykułu

Kolejna grupa dzieci i młodzieży skorzysta z wakacyjnych atrakcji

Treść artykułu

W piątek zakończył się pierwszy turnus półkolonii letnich w Brzeskim Centrum Kultury dla dzieci i młodzieży z Gminy Brzeg, a już dzisiaj kolejna grupa najmłodszych brzeżan rozpoczyna warsztaty. Przygotowanych zostało wiele atrakcji i niespodzianek. W wydarzeniu, inaugurującym zajęcia dla drugiej grupy, wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, który życzył dzieciom udanej zabawy.

Wakacje to czas odpoczynku od szkoły i relaksu, ale warto spędzić je w ciekawy i aktywny sposób. Bogaty program półkolonii letnich nie pozwoli na nudę ich uczestnikom. Na Dużej Scenie Brzeskiego Centrum Kultury odbyła się dziś, 10 lipca 2023 roku, uroczystość otwarcia drugiego turnusu zajęć, które będą odbywały się w godzinach od 8.00 do 15.00. Przeznaczone są dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, zamieszkałych na terenie Gminy Brzeg. Dla uczestników zostało przygotowanych wiele atrakcji, w tym m.in. zajęcia ogólnorozwojowe, artystyczne, profilaktyczne czy rekreacyjne. Warsztaty letnie mają za zadanie zapewnienie dzieciom różnorodnych form spędzenia wolnego czasu w okresie wakacji.

Na inauguracji półkolonii obecna była również Anna Owczar – Kierownik Biura Spraw Społecznych i Zdrowia. Zadania sfinansowane przez Gminę Brzeg w zakresie promocji zdrowia w ramach zdrowego stylu życia i profilaktyki uzależnień.

 

Nie zapomnij udostępnić: