Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 lipca, 2023 Tytuł artykułu

Podsumowanie miesiąca w Placówce Wsparcia Dziennego! 

Treść artykułu

Ostatni miesiąc w Placówce Wsparcia Dziennego był pełen wrażeń, aktywności i twórczych zabaw! Zaczął się udziałem w Dniu Dziecka, realizowanym na terenie Brzeskiego Centrum Seniora. Dzięki prowadzonemu wolontariatowi, dzieci miały okazję odkrywać sztukę origami. Te zajęcia pokazały, jak z prostego arkusza papieru można stworzyć ciekawe figurki! Był także czas na warsztaty tematyczne, prowadzone przez studentów realizujących praktyki. Dzieci zgłębiały wiedzę na różne ciekawe tematy. W połowie miesiąca, wszyscy razem odwiedzili Park Trampolin oraz McDonald’s. Naturalnie, nie mogło zabraknąć gier i zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci bawiły się na boisku i cieszyły się słońcem. Wspólnie odwiedzały piękne brzeskie parki i karmiły kaczki. Na koniec były zajęcia „Do it Yourself”. Dzieci miały okazję zostać projektantami mody i tworzyć oryginalne kreacje!

Co za miesiąc! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i kreatywność. Czekamy na kolejne dni pełne zabawy i nauki!

#PlacówkaWsparciaDziennego #PodsumowanieMiesiąca #ZajęciaDIY #BrzeskieParki #DzieńDziecka #Origami #WarsztatyDlaDzieci #BawimySięRazem

Placówka finansowana jest w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Brzeg. Zadanie powierzone zostało Fundacja Centrum Aktywnego Wsparcia z Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: