Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 czerwca, 2023 Tytuł artykułu

Jubileusz 20-lecia BPEC

Treść artykułu

Wiosną 2003 roku, na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Brzegu powstało Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Spółka od dwóch dekad działa na rzecz społeczności lokalnej, dostarczając brzeżanom energię cieplną na cele centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Dziś, 30 czerwca 2023 r. BPEC świętowało swój Jubileusz 20-lecia. W uroczystościach udział wziął Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Bezpieczeństwo energetyczne, szczególnie dziś, w obliczu wojny na Ukrainie jest niezwykle istotne. Dzięki zaangażowaniu pracowników BPEC-u spółka od lat realizuje swoje cele i zadania na bardzo wysokim poziomie. Okrągła rocznica istnienia to doskonały moment na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i wyciągnięcie wniosków z poczynionych działań, a także rozważań na temat wprowadzanych innowacji. Tak było dziś, podczas spotkania w Restauracji Mario, w którym uczestniczył Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

– Miniony czas pokazał, że BPEC rozwija się niezwykle dynamicznie i realizuje stawiane przed nim cele, zapewniając brzeżanom komfort i bezpieczeństwo oraz dbając o środowisko naturalne. Życzę Panu Prezesowi, całemu Zarządowi oraz wszystkim pracownikom Brzeskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej realizacji zawodowych planów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Dziękuję za Państwa pracę i zaangażowanie na rzecz Brzegu i brzeżan – mówił Burmistrz Brzegu.

Burmistrz Jerzy Wrębiak wręczył medale wieloletnim pracownikom, a sam z rąk Prezesa Dariusza Wawrzyniaka otrzymał statuetkę złotego płomienia oraz pamiątkowy dyplom. To podziękowania za determinację i starania Burmistrza w celu zdobycia środków finansowych na budowę zeroemisyjnej kotłowni biomasowej, dzięki czemu ze środków „Polskiego Ładu” przeznaczono na ten cel 18 899 500 zł.

Nie zapomnij udostępnić: