Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 czerwca, 2023 Tytuł artykułu

Pożegnanie klas ósmych PSP 6

Treść artykułu

Jak co roku nadchodzi czas, w którym ósmoklasiści opuszczają mury szkoły podstawowej, aby kontynuować naukę i spełniać swoje marzenia. W środę, 21 czerwca 2023 roku, w Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbyła się uroczystość pożegnania klas ósmych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6. W uroczystości uczestniczył Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Początek uroczystości był podsumowaniem 8 lat spędzonych w szkole. Złożono podziękowania całemu gronu pedagogicznemu, za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodzieży. Uczniom pogratulowano zakończenia szkoły, a ich rodzicom podziękowano za lata dobrej współpracy i wspierania szkoły w podejmowanych działaniach. Świadectwa oraz wyróżnienia wręczyli Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak wraz z Dyrektor Szkoły Anną Krokosz. Gospodarz miasta życzył absolwentom udanych wakacji oraz trafnych decyzji w wyborze szkół średnich.

Oprócz rozdania dyplomów i wyróżnień, dzieci przygotowały też program artystyczny. Jeden z recytowanych wierszy napisany został przez uzdolnionego ucznia Szóstki. Nie zabrakło także muzycznego występu, nagrodzonego gromkimi brawami. Na koniec młodzież zatańczyła uroczystego poloneza.

Nie zapomnij udostępnić: