Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 czerwca, 2023 Tytuł artykułu

Obsługa inwestora w Gminie Brzeg spełnia wszystkie standardy

Treść artykułu

Jak przygotować dobrą ofertę inwestycyjną i w jaki sposób obsłużyć inwestora, aby zdecydował się ulokować swój biznes w naszej gminie? Kadra kierownicza i pracownicy Urzędu Miasta, zaangażowani w projekt „Standardy obsługi inwestora w samorządzie opolskim”, zostali objęci kompleksowym programem szkoleniowo – doradczym, dzięki czemu w Gminie Brzeg jakość obsługi inwestora została znacznie podniesiona. Dziś, 22 czerwca 2023 roku, podczas konferencji, która odbyła się w sali im. Orła Białego UMWO, Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu otrzymał certyfikat potwierdzający wdrożenie wszystkich wymaganych standardów.

Projekt realizowany był od 1 września 2019 roku przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG). Kadra kierownicza i pracownicy merytoryczni Urzędu Miasta w Brzegu, dzięki wiedzy uzyskanej podczas szkoleń i wizyt studyjnych, wdrożyli lub zmodernizowali procedury współpracy z potencjalnym inwestorami oraz poznali rozwiązania podnoszące atrakcyjność inwestycyjną. Zaktualizowane zostały również informacje o ofercie Gminy Brzeg.

Wdrożenie standardów obsługi inwestora w samorządzie uprawnia przedstawicieli jednostki do uzyskania certyfikatu, który zostaje wystawiony na zakończenie realizacji projektu. Podczas dzisiejszej konferencji w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu, Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak odebrał taki dokument z rąk Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla i Szymona Ogłazy – Członka Zarządu Województwa Opolskiego. W trakcie spotkania zostały także zaprezentowane działania zrealizowane w ramach zadań projektu.

Nie zapomnij udostępnić: