Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 czerwca, 2023 Tytuł artykułu

To już jest koniec…

Treść artykułu

Podsumowanie lat przeżytych w Ósemce, wręczenie nagród dla uczniów wyróżniających się swoimi osiągnięciami w wielu dziedzinach i podziękowania dla rodziców zaangażowanych w życie szkoły. Wszystko to miało miejsce dziś, 21 czerwca 2023 roku, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8, gdzie odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia szkoły podstawowej przez uczniów klas VIII. W wydarzeniu wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Uroczystość rozpoczęła się przepięknym tańcem poloneza w wykonaniu ósmoklasistów i przemówieniem Pani Dyrektor Lucyna Bończak, która pogratulowała wszystkim uczniom ukończenia szkoły oraz uzyskanych osiągnięć, a także podkreśliła znaczenie wartości dla prawidłowego rozwoju młodego pokolenia. Następnie głos zabrał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który podziękował za zaproszenie na tak ważne wydarzenie oraz życzył uczniom trafnych decyzji związanych z wyborem szkół średnich. Gronu pedagogicznemu podziękował za pracę i zaangażowanie na rzecz edukacji młodzieży.

Kolejnym punktem akademii było wręczenie nagród dla ósmoklasistów, którzy mogą pochwalić się licznymi sukcesami – naukowymi, artystycznymi czy sportowymi. Serdeczne podziękowania otrzymali również rodzice, biorący czynny udział w życiu szkoły oraz Panie Dyrektor szkoły.

Na zakończenie uczniowie przygotowali spektakl muzyczno-teatralny, a Burmistrz życzył wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji!

Nie zapomnij udostępnić: