Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 19 czerwca, 2023 Tytuł artykułu

Trwa rewaloryzacja budynku Urzędu Miasta

Treść artykułu

Od kilku miesięcy trwają prace związane z modernizacją obiektu. W ramach przedsięwzięcia zostanie wykonany remont i kolorystyka zabytkowej elewacji budynku A. Zmiany są już powoli widoczne!

Urząd Miasta, jako jeden z najczęściej odwiedzanych budynków w mieście, powinien być wizytówką Brzegu. Wszyscy czekamy na efekt końcowy tej długo wyczekiwanej inwestycji. Już niedługo obiekt przestanie straszyć swoją elewacją – mówi Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Termin wykonania przedmiotowego zadania to około 10 miesięcy, natomiast koszt robót budowlanych – 1.033.200,00 zł brutto. Zadanie realizowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i dofinansowane do wysokości 98% kosztów kwalifikowanych.

Przypominamy, że równocześnie przeprowadzana jest również modernizacja instalacji elektrycznej i zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynku A i B – etap II. Trwa też zagospodarowanie terenu przy budynku B. Wykonano już drogę pożarową. Koszt tej ważnej inwestycji to 1.788.092,67 zł.

Nie zapomnij udostępnić: