Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 czerwca, 2023 Tytuł artykułu

28. Turniej Koszykówki Ulicznej

Treść artykułu

Już po raz 28. Brzeg stał się stolicą koszykówki ulicznej. Do naszego miasta przyjechali amatorzy basketu nie tylko z naszego regionu, ale i z sąsiednich województw. Impreza jak zawsze cieszyła się sporym zainteresowaniem!

W turnieju wzięło udział 35 zespołów: z Brzegu, Niemodlina, Opola, Katowic, Wrocławia, Piaseczna, Krakowa i Wrocławia. Areną zmagań koszykarek i koszykarzy były boiska PSP nr 5 przy ulicy Oławskiej. Zawody rozegrano pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka, który podziękował wszystkim zawodnikom za zaangażowanie sportowe i przyjazd do naszego miasta oraz przekazał słowa uznania dla organizatorów imprezy.

Nie zapomnij udostępnić: