Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 czerwca, 2023 Tytuł artykułu

Zwiększenie bezpieczeństwa przeciwpożarowego w trosce o brzeżan

Treść artykułu

Trwają prace związane z modernizacją budynku Urzędu Miasta w Brzegu i zagospodarowaniem terenu dawnego parkingu. Postęp robót jest coraz bardziej widoczny. Wykonano już drogę przeciwpożarową.

Pod koniec lutego rozpoczęły się prace remontowe związane z realizacją zadania „Rewaloryzacja budynku Urzędu Miasta w Brzegu z dostosowaniem do wymogów przeciwpożarowych”. W ramach przedmiotowego zadania zostaną wykonane zabezpieczenia przeciwpożarowe budynku A i B – etap II oraz zostanie zagospodarowany teren przy budynku B. Wykonano już drogę pożarową.

Udaje nam się realizować bardzo ważne zadanie przy znaczącym dofinansowaniu rządowym. Zwiększenie bezpieczeństwa przeciwpożarowego jest dla nas priorytetem w trosce o mieszkańców i pracowników Urzędu. Cieszę się, że prace postępują i z dnia na dzień efekty są coraz bardziej widoczne – mówi Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Koszt inwestycji wynosi 1 788 092,67 zł. Zadanie realizowane jest w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i dofinansowane do wysokości 98 % wartości kwalifikowanej.

Przypominamy, że równocześnie trwa remont zabytkowej elewacji budynku A.

Nie zapomnij udostępnić: