Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 3 czerwca, 2023 Tytuł artykułu

#DKB2023

Treść artykułu

Po pandemicznej przerwie powróciły Dni Księstwa Brzeskiego. Miejski amfiteatr po brzegi zapełnił się widownią. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru była Sylwia Grzeszczak, na której koncert zaprosił Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu. Jutro kolejny dzień atrakcji. 

Pierwszy dzień DKB rozpoczął się od koncertów sekcji wokalnej Brzeskiego Centrum Kultury, następnie wystąpił zespół MRS&MUSIC, a tuż przed gwiazdą wieczoru zebrani wysłuchali koncertu Flow Up.

Cieszę się, że po przerwie znowu spotykamy się w naszym amfiteatrze.  Dziś wystąpi dla nas Sylwia Grzeszczak.  Dziękuję za Państwa obecność i życzę miłej zabawy! – mówił Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak tuż przed wejściem na scenę gwiazdy.

Brzeska publiczność wspólnie śpiewała wszystkie utwory artystki, która na swoim koncie ma niezliczoną liczbą przebojów – jurorki poprzedniej edycji The Voice of Poland! Nie zabrakło pozytywnej energii i emocji!

Oprócz głównych atrakcji, jakimi są koncerty, mieszkańcy mogą również skorzystać z licznych wydarzeń towarzyszących. Jednym z nich jest nocne, bezpłatne zwiedzanie ratusza z przewodnikiem, które odbywa się w trzech turach. W amfiteatrze jest także strefa z dmuchańcami dla dzieci i strefa gastronomiczna. Jutro ciąg dalszy imprezy! Zapraszamy!

Nie zapomnij udostępnić: