Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 4 czerwca, 2023 Tytuł artykułu

Piknik Rodzinny w Siódemce

Treść artykułu

W tę słoneczną sobotę, dzieci z Publicznego Przedszkola nr 7 w Brzegu mogły skorzystać z wielu atrakcji, jakie zostały dla nich przygotowane z okazji Pikniku Rodzinnego. Gry, zabawy czy malowanie twarzy to tylko niektóre z nich. W wydarzeniu wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Na piknik przybyły całe rodziny. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci, które zaprezentowały swoje umiejętności podczas śpiewania piosenek i recytowania wierszyków. Nie zabrakło dmuchańców, konkursów i zawodów sportowych. Uśmiechy nie schodziły z twarzy przedszkolaków i ich rodziców.

Cieszę się, że możemy się spotkać w tak szerokim gronie. Dziś świętują wszyscy, całe rodziny. Życzę Państwu udanej zabawy i miłego popołudnia! – mówił Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: