Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 maja, 2023 Tytuł artykułu

W drodze po marzenia!

Treść artykułu

W finałach wojewódzkich XXIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wyłoniono ostatecznych zwycięzców. Dzisiejszą część rozgrywek uroczyście otworzył, w imieniu Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka, Tomasz Filipkowski – Zastępca Burmistrza oraz Waldemar Antkowiak, wiceprezes Opolskiego Związku Piłki Nożnej ds. organizacyjnych.

Nowością w tym roku jest to, że do turnieju mogły przystąpić wyłącznie drużyny szkolne, dziewcząt i chłopców, w trzech kategoriach wiekowych: do 8, 10 i 12 lat. Najlepsze 16 drużyn w kraju, po jednej z każdego województwa, wystąpi w ogólnopolskim finale w Warszawie.

W dwudniowych zmaganiach sportowych młodzi sportowcy spisali się znakomicie, dając z siebie wszystko. W brzeskich eliminacjach wojewódzkich wygrały następujące zespoły: w kategorii dziewcząt do 8 lat – PSP 9 Kędzierzyn Koźle, do lat 10 – PSP Popielów, do lat 12 – UKS SAP SZÓSTKA BRZEG.

Z kolei w kategorii chłopców zwyciężyli: w kategorii wiekowej do lat 8- SP 3 Ozimek, do lat 10 – PSP Kietrz, a do lat 12 – PSP 19 Kędzierzyn Koźle.

Medale i puchary młodym piłkarzom i piłkarkom wręczył Tomasz Filipkowski – Zastępca Burmistrza Brzegu.

Zwycięskim drużynom gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!

 

Nie zapomnij udostępnić: