Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 8 maja, 2023 Tytuł artykułu

Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek 2023

Treść artykułu

8 maja obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. To dzień, w którym książnice otwierają się jeszcze bardziej na swoich użytkowników poprzez organizację okolicznościowych wydarzeń. W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Księcia Ludwika I w Brzegu odbyło się dziś spotkanie, mające na celu zapoznanie gości z pracą bibliotekarza. W wydarzeniu wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu. 

Dyrektor MBP w Brzegu, pani Katarzyna Oćwieja-Grądziel przywitała serdecznie wszystkich zgromadzonych oraz oprowadziła po nowoczesnym budynku Biblioteki Centralnej. Następnie zaprezentowana została szeroka oferta zajęć i spotkań autorskich, organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz przedstawiono plany na najbliższą przyszłość.

Dziękuję za Waszą codzienną pracę i zaangażowanie. Każdego dnia dajecie mieszkańcom naszego miasta możliwość korzystania z różnorodnej oferty kulturalnej. Podejmujecie wiele ciekawych inicjatyw, popularyzujących czytelnictwo, ale i aktywizujących brzeżan. W tym wyjątkowym dniu, życzę wszystkim pracownikom naszych bibliotek zdrowia, sukcesów i pomyślności, w życiu zawodowym oraz osobistym! – mówił Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: