Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 26 kwietnia, 2023 Tytuł artykułu

Utalentowany uczeń odebrał nagrody od Burmistrza Brzegu

Treść artykułu

W środę, 26 kwietnia 2023 r. Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak miał przyjemność gościć w swoim gabinecie Ziemowita Krzykowskiego – niezwykle utalentowanego ucznia z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Brzegu wraz z rodzicami i dyrektor szkoły Anną Krokosz.

Ziemowit odebrał wyróżnienia oraz dyplomy za swoje ogromne osiągnięcia, jakimi są: zwycięstwa w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym, Fizycznym i Matematycznym, I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym na etapie miejsko/gminnym, III miejsca w Wojewódzkich Konkursach z Języka Angielskiego i Niemieckiego. Ponadto uczeń został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Juniorów z matematyki, dzięki czemu jest zwolniony z obowiązku pisania egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu.

– Serdecznie gratuluję tak wielkich sukcesów zarówno Ziemowitowi, jak i rodzicom. Mają Państwo ogromne powody do dumy. Rzadko zdarza się, by ktoś był utalentowany w tak wielu dziedzinach i przedmiotach naraz. Gratuluję również Pani Dyrektor – powiedział Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Nie zapomnij udostępnić: