Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 kwietnia, 2023 Tytuł artykułu

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli

Treść artykułu

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli publicznych w Brzegu w roku szkolny 2023/2024.

Z dniem 20.04.2023 r. rusza rekrutacja uzupełniająca do brzeskich samorządowych przedszkoli. Będzie trwała do 28.04.2023 roku.

Rekrutacja uzupełniająca będzie przeprowadzona w następujących placówkach:

Przedszkolu Publicznym nr 2 ul. Ofiar Katynia 9,

Przedszkolu Publicznym nr 3 ul. Zielona 23,

Przedszkolu Publicznym nr 6 ul. Wysoka 1,

Przedszkolu Publicznym nr 10 ul. Księdza Makarskiego 5

Przedszkolu Publicznym nr 11 ul. Spacerowa 2

Wniosek o przyjęcie kandydata do przedszkola wypełnia się poprzez stronę internetową naboru http://brzeg.przedszkola.vnabor.pl

Szczegółowe informacje oraz wzory oświadczeń niezbędnych do rekrutacji, umieszczone są na stronie naboru. Podpisany wniosek wraz z załącznikami składa się w wybranym przedszkolu.

Na stronie internetowej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o naborze, druki oraz wzory oświadczeń, a także ofertę przedszkola, jego położenie i zdjęcia.

Osoby niemające dostępu do Internetu mogą wypełnić wymagane dokumenty odręcznie. Druki wniosków, zgłoszeń i oświadczeń w formie papierowej można otrzymać w każdym przedszkolu.

Rodzice dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Brzeg mają prawo ubiegać się o przyjęcie dziecka maksymalnie do 3 przedszkoli, pamiętając, że ich kolejność oznacza hierarchię ważności.

Podstawą zapisania dziecka do przedszkola jest złożenie w przedszkolu pierwszego wyboru wypełnionego wniosku wraz z wymaganymi załącznikami.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: