Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 kwietnia, 2023 Tytuł artykułu

Efekty prac na „Zielonce” coraz bardziej widoczne

Treść artykułu

Na terenach inwestycyjnych przy ulicy Małujowickiej prace idą pełną parą. Hala przemysłowo – magazynowa ma już konstrukcję oraz znaczną część zadaszenia. Trwają także intensywne roboty budowlane związane z powstaniem drogi wewnętrznej. Na tę inwestycję miasto czekało od wielu lat!

Lokalne Centrum Biznesu przeznaczone będzie na wynajem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Hala została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było dzielić na moduły. Widoczne konstrukcja zasadnicza i pomieszczenia administracyjno-biurowe oraz postępujące prace zbrojeniowe napawają optymizmem.

Budowa drogi wewnętrznej wykonywana jest przez firmę Brukarstwo Odwadnianie Terenu i Roboty Bitumiczne „JARZĄBEK” Spółka Jawna z siedzibą w Brzegu. Jej koszt, wraz z kanalizacją deszczową i oświetleniem ulicznym, wyniesie ponad 10 milionów złotych.

Wszystkie te, prowadzone równolegle prace zapewnią miastu 54 hektary dobrze skomunikowanych gruntów inwestycyjnych. Osobiste zaangażowanie w sprawę Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka sprawiło, że nieużytkowane, opuszczone tereny nieustannie przekształcają się w bardzo atrakcyjne miejsce do prowadzenia inwestycji. Brzeg ma ogromny potencjał, a kluczem do osiągnięcia sukcesu jest odpowiednie wykorzystanie go i skuteczne zarządzanie miastem.
Jestem bardzo szczęśliwy, dlatego, że zmienia się perspektywa mojego miasta. Działamy dla dobra lokalnej społeczności. Teren staje się bardziej atrakcyjny dla potencjalnych inwestorów. W przyszłości zaprocentuje to miejscem pracy dla wielu mieszkańców Brzegu i okolic – mówi Jerzy Wrębiak – Nurmistrz Brzegu.
Nie zapomnij udostępnić: