Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 kwietnia, 2023 Tytuł artykułu

Rozpoczęły się konsultacje w sprawie zmiany statutu Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Głuchołazach

Treść artykułu

Informujmy o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu uchwały Sejmiku Województwa Opolskiego w sprawie zmiany statutu Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Głuchołazach.

Zapraszamy organizacje pozarządowe prowadzące działalność statutową w obszarze podlegającym konsultacjom na terenie województwa opolskiego do zgłaszania uwag czy też propozycji do projektu uchwały Sejmiku Województwa Opolskiego w sprawie zmiany statutu Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Głuchołazach.

Projekt poddany jest konsultacjom społecznym do dnia 12 kwietnia br. Ewentualne uwagi można przesyłać na załączonym formularzu na adres e-mail: dzd@opolskie.pl.

Link do informacji o prowadzonych konsultacjach:

https://bip.opolskie.pl/2023/03/zaproszenie-do-konsultacji-projektu-uchwaly-sejmiku-w-sprawie-zmiany-statutu-zakladu-opiekunczo-leczniczego-samodzielnego-publicznego-zakladu-opieki-zdrowotnej-w-glucholazach.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: