Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 kwietnia, 2023 Tytuł artykułu

Burmistrz Brzegu podziękował za postawę godną naśladowania

Treść artykułu
We wtorek, tuż przed godziną 21:00, oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety, z którego wynikało, że jej ojciec wyjechał rano z domu na rowerze i jeszcze nie wrócił.
👉Chwilę później, na numer alarmowy zadzwonił kierowca jadący krajową 39 z informacją, że zauważył nieoświetlonego rowerzystę, któremu pomógł. Okazało się, że kierowcą jest szer. Michał Boczar – żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej 🫡.
👉We wskazany rejon natychmiast pojechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. W lesie zauważyli poszukiwanego, który trafił pod opiekę rodziny. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
👏W czwartek, 6 kwietnia 2023 r. Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu spotkał się w swoim gabinecie z szer. Michałem Boczarem, by podziękować mu za postawę godną naśladowania. Właściwa ocena sytuacji oraz poinformowanie funkcjonariuszy Policji o mężczyźnie potrzebującym pomocy zasługują na wyjątkową pochwałę i uznanie.
👏Wyrazy uznania przekazał również Dowódca 171. Batalionu Lekkiej Piechoty ppłk Wojciech Świercz oraz Komendant Powiatowy Policji w Brzegu insp. Zbigniew Stanowski.
Nie zapomnij udostępnić: