Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 marca, 2023 Tytuł artykułu

Najlepsi sportowcy, trenerzy i działacze sportowi nagrodzeni!

Treść artykułu

Gala wręczenia nagród Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka dla sportowców, trenerów i działaczy to coroczne wydarzenie, które pozwala na docenienie oraz zintegrowanie środowiska sportowego. Wyróżnienia otrzymali najlepsi sportowcy, który walczyli o swoje laury na arenach międzynarodowych, krajowych czy wojewódzkich. Spotkanie było też okazją do sportowego podsumowania minionego roku. 

23 marca 2023 roku w Brzeskim Centrum Kultury nagrodzono najlepszych i najpopularniejszych sportowców. Gala rozpoczęła się powitaniem przez Burmistrza Brzegu zebranych gości.

Dzisiejsza uroczystość pokazuje, jak wiele sportowych talentów pochodzi z naszego miasta i jak wiele osób przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Brzegu. Niech te wszystkie prezentowane dzisiaj osiągnięcia będą dla młodych ludzi wzorem i zachętą do pracy oraz uprawiania sportu. Dziękuję za to, że promujecie swoimi postawami nasze miasto – nie tylko w kraju, ale i za granicą. Gratuluję wszystkim nagrodzonym i życzę kolejnych sukcesów! – mówił.

Następnie rozpoczęła się oficjalna część ceremonii. Każdy z nagrodzonych sportowców, a było ich 132, otrzymał z rąk Burmistrza okolicznościowy list gratulacyjny. Natomiast na konta bankowe laureatów trafią upominki pieniężne. W przerwie, gościom swoje możliwości wokalne zaprezentowały podopieczne Elżbiety Łobody, uczestniczki programu „The Voice of Poland”.

Gratulacje! Do zobaczenia za rok!

Nie zapomnij udostępnić: