Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 lutego, 2023 Tytuł artykułu

Jubileusz ZHK

Treść artykułu

Zakład Higieny Komunalnej działa na rzecz społeczności w naszym mieście już od trzech dekad. Dzięki dobrej organizacji i zaangażowaniu wielu osób, funkcjonuje na wysokim poziomie i spełnia oczekiwania brzeżan. Dziś, 17 lutego 2023 roku, ZHK świętował swój Jubileusz. 

Usługi komunalne pełnią podstawową funkcję w naszym życiu, stąd tak ważne jest zapewnienie ciągłości dostarczania ich. Okrągła rocznica istnienia to doskonały moment na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i wyciągnięcie wniosków z poczynionych działań. Tak było dziś, podczas spotkania w Restauracji Mario, w którym uczestniczył Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Patrząc na Państwa codzienną pracę, wyrażam przekonanie, że kolejne lata działalności będą obfitowały w liczne sukcesy. Życzę Panu Prezesowi, całemu Zarządowi oraz wszystkim pracownikom Zakładu Higieny Komunalnej realizacji zawodowych planów i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Dziękuję za Państwa służbę i zaangażowanie na rzecz Brzegu i brzeżan – mówił.

Burmistrz Jerzy Wrębiak wręczył listy gratulacyjne najbardziej zasłużonym i wieloletnim pracownikom, a wszystkim gościom podziękował za przybycie Prezes ZHK Zdzisław Bagiński.

Nie zapomnij udostępnić: