Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 lutego, 2023 Tytuł artykułu

Aquapark znów otwarty!

Treść artykułu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu ponownie zaprasza do Aquaparku przy ul. Wrocławskiej. Otwarcie nastąpi w sobotę, 11 lutego 2023 r.

W czasie trwającego od drugiej połowy grudnia postoju, ekipa konserwatorów pracujących w Aquaparku, przy wsparciu firm zewnętrznych, wykonała cały szereg prac elektrycznych, hydraulicznych i budowlanych, które pozwolą na dalsze funkcjonowanie pływalni. Najważniejsze z nich to usunięcie awarii wewnętrznego rurociągu, którym do basenu dostarczana jest woda i modernizacja zasilania elektrycznego wszystkich wodnych urządzeń.

To, co Klienci zobaczą po wejściu, to nowe przebieralnie z szerszymi i komfortowymi kabinami, nowa armatura pod prysznicami, naprawione dysze w dnie basenowej niecki czy nowe lampy w hali basenowej. Lista wszystkich wykonanych prac jest znacznie dłuższa, a ich całkowita wartość to ponad 150 tysięcy zł.

Ten remont był niezbędny, bo basen ma już 26 lat, a drobne i większe awarie pojawiające się w ciągu roku powodowały uciążliwe dla wszystkich przestoje.

Podczas ferii zimowych (11-26 lutego) basen będzie czynny codziennie w godz. 7.30-15.15 i 16.15-20.30.

Ważna informacja dla wszystkich przyjeżdżających autami: mimo trwającego remontu drogi wjazd na parking basenu będzie dostępny od ulicy Wrocławskiej.

Nie zapomnij udostępnić: