Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 stycznia, 2023 Tytuł artykułu

Przedstawienie dla Dziadków w Publicznym Przedszkolu nr 7

Treść artykułu

Babcia i dziadek to osoby wyjątkowe, pełne czułości i cierpliwości. To właśnie oni opiekują się wnukami, gdy rodzice pochłonięci są pracą i codziennymi obowiązkami. Mają czas na długie spacery, mnóstwo pomysłów na dobrą zabawę, gotują najpyszniejsze obiady i wybaczają wszystkie psoty. Przedszkolaki z grupy „Zajączki” z PP nr 7 w Brzegu wystawiły dzisiaj, 23 stycznia 2023 roku, przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Gościem tego wyjątkowego wydarzenia był Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Podczas przedstawienia, młodzi aktorzy, choć mocno stremowani, znakomicie odegrali swoje role. Po występie wręczyli swoim gościom najpiękniejsze, bo własnoręcznie zrobione laurki. Wzruszeni seniorzy podziękowali wnuczkom za ich uśmiech, dobry humor, a nawet figle, ponieważ najważniejszy jest wspólnie spędzony czas i piękne wspomnienia.

Wyrazy uznania popłynęły również do Pani Dyrektor przedszkola Marii Kwarciak, jak i wszystkich Pań, za codzienny trud wkładany w opiekę i naukę dzieci, ale przede wszystkim za zorganizowanie tak uroczystego spotkania z okazji święta.

Nie zapomnij udostępnić: