Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 stycznia, 2023 Tytuł artykułu

Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak gra z WOŚP

Treść artykułu

29 stycznia 2023 roku startuje 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie z Orkiestrą gra Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, który przekazał sztabowi w Oławie wyjątkowe przedmioty na licytację. 

WOŚP to nie tylko zbiórki do kolorowych puszek w całej Polsce, ale także liczne aukcje, podczas których wylicytować można przeróżne niespodzianki. Już za 5 dni, w ostatnią niedzielę stycznia zaczynamy 31. edycję akcji.

„Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – to hasło tegorocznego Finału. Środki zebrane w tym roku przez WOŚP zostaną przeznaczone na wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń. Umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tegorocznej akcji, w ramach wsparcia sztabu w Oławie, postanowił podarować na aukcję 3 wyjątkowe prezenty:

  • zwiedzanie ratusza w Brzegu w swoim towarzystwie,
  • koszulkę bramkarza Bayeru Leverkusen i kapitana reprezentacji Finlandii – Lukáša Hrádeckýego z autografem,
  • grafikę brzeskiego ratusza.

Zachęcam do wspierania tej inicjatywy poprzez zasilenie puszek i wzięcie udziału w charytatywnych aukcjach. Na jednej z nich, w Oławie można znaleźć m.in. koszulkę piłkarską z autografem oraz możliwość zwiedzania naszej brzeskiej perły renesansu. Wszystkim wolontariuszom i całej Orkiestrze życzę powodzenia i wytrwałości podczas działania w tak szczytnym celu! – mówił Burmistrz Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: