Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 stycznia, 2023 Tytuł artykułu

Brzeskie Wodociągi obchodzą Jubileusz

Treść artykułu

Trzydzieści lat temu, 1 stycznia 1993 roku, powstało Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu. Od trzech dekad działa ono na rzecz lokalnej społeczności, zapewniając dostawy czystej wody oraz dbając o środowisko naturalne. Miniony czas pokazał, że spółka rozwija się niezwykle dynamicznie i realizuje cele, stawiając na nowoczesność i ekologię. Dziś, 14 stycznia 2023 roku, PWiK świętował swój Jubileusz. 

Rok jubileuszowy to czas, kiedy można podsumować dotychczasowe osiągnięcia i wyciągać wnioski z poczynionych działań. To także moment, by wybiegać myślami w przyszłość oraz wprowadzać innowacje w funkcjonowaniu spółki. Tak było dziś, podczas jubileuszowego spotkania w Restauracji Mario, w którym uczestniczył Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Życzę Panu Prezesowi, całemu Zarządowi oraz wszystkim Pracownikom Przedsiębiorstwa realizacji zawodowych planów i zamierzeń, jak również wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Dziękuję za Państwa pracę i zaangażowanie na rzecz miasta i mieszkańców – mówił.

Burmistrz Jerzy Wrębiak wręczył listy gratulacyjne najbardziej zasłużonym i wieloletnim pracownikom, a wszystkim gościom podziękował za przybycie Prezes PWiK Artur Stecuła.

Nie zapomnij udostępnić: