Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 stycznia, 2023 Tytuł artykułu

Rozświetlony Brzeg! Ogłoszono zwycięzców konkursu na najładniej przystrojony budynek placówki oświatowej

Treść artykułu

Podniesienie estetyki miasta w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku to główny cel konkursu na najładniej przystrojony i oświetlony budynek placówki oświatowej na terenie Brzegu. Dziś, 5 stycznia 2023 roku, w Wielkiej Sali Stropowej ogłoszono zwycięzców tej zabawy.

„Rozświetlone miasto – konkurs dekoracji bożonarodzeniowych” ogłoszony został przez Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka pod koniec listopada ubiegłego roku i spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony przedszkoli publicznych i szkół podstawowych. Zgłosiło się łącznie 14 placówek. Zabawa polegała na oryginalnym ozdobieniu budynku. Komisja konkursowa zwracała uwagę na kreatywność, technikę wykonania oraz najładniejsze przystrojenie obiektów i przynależących do nich ogrodów.

5 stycznia 2023 roku w brzeskim ratuszu miało miejsce oficjalne ogłoszenie wyników konkursu. Wśród szkół podstawowych wygrała PSP nr 8, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się PSP nr 3.

Wśród przeszkoli zwyciężyło PP nr 10, a kolejne miejsca należały do:

  • II miejsce – PP nr 11,
  • III miejsce – PP nr 4 i PP nr 6,
  • wyróżnienie – PP nr 3.

Nagrody wręczył Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, gratulując zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w zabawie.

Dziękuję za Państwa zaangażowanie. Placówki oświatowe w okresie okołoświątecznym wyglądały naprawdę pięknie! Wszystkie dekoracje zostały wykonane i dobrane z dużym poczuciem estetyki. Upiększyły nasze miasto. Mam nadzieję, że spodobają się Państwu nagrody, jakie zostały przygotowane dla laureatów – mówił.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: