Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 grudnia, 2022 Tytuł artykułu

Stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w 2023 r.

Treść artykułu

Informujemy, że stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w 2023 roku nie ulega zmianie i nadal będzie wynosić 25,00 zł od osoby. Będzie to najniższa stawka obowiązująca od nowego roku, spośród gmin ościennych (Gmina Skarbimierz – 28,00 zł, Gmina Lubsza – 30,00 zł, Gmina Oława – 34,00 zł, Gmina Olszanka – 36,00 zł).

Odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców Brzegu będzie nadal wykonywał Zakład Higieny Komunalnej Sp. z o.o., który wygrał przetarg na odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeg. Częstotliwość odbioru odpadów komunalnych nie ulegnie zmianie. Odbiór odpadów wielkogabarytowych będzie prowadzony w systemie ciągłym na zgłoszenie telefoniczne (w ciągu 72h roboczych od zgłoszenia) pod numerami telefonów: 77 416 26 77 wew. 21 lub 77 416 05 19. Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego również będzie odbywał się na zgłoszenie telefoniczne, pod wskazanymi powyżej numerami. Odbierany będzie jedynie kompletny zużyty sprzęt.

Przypominamy o obowiązku segregacji odpadów komunalnych. Poniżej ponownie umieszczamy zasady segregacji obowiązujące w Gminie Brzeg.

Nie zapomnij udostępnić: