Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 grudnia, 2022 Tytuł artykułu

Spotkanie ze współorganizatorami Wigilii dla potrzebujących

Treść artykułu

Okres świąteczny to czas, w którym każdemu należy się odrobina ciepła i życzliwości. 17 grudnia 2022 roku w Urzędzie Miasta w Brzegu odbyła się Wigilia dla osób samotnych i potrzebujących. Dziś, 23 grudnia 2022 roku, Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu spotkał się ze współorganizatorami tego wydarzenia, by podziękować za zaangażowanie.

Podczas Wigilii, osobom potrzebującym przekazano tradycyjne potrawy świąteczne, wspólnie śpiewano też kolędy i w radosnej atmosferze świętowano to wyjątkowe, miejskie wydarzenie. Nie odbyłoby się ono, gdyby nie otwarte serca darczyńców i chęć pomocy współorganizatorów. Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak spotkał się dziś w swoim gabinecie z ludźmi, którzy podjęli się organizacji tego przedsięwzięcia.

Dziękuję za Państwa zaangażowanie, pomoc osobom samotnym i potrzebującym oraz stworzenie tak wspaniałej atmosfery podczas naszej miejskiej Wigilii. Wszystko zostało świetnie przygotowane – potrawy świąteczne, dekoracje, program artystyczny. Dzięki Państwu, ludzie  poczuli namiastkę Świąt Bożego Narodzenia – mówił.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele: Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Polskiego Czerwonego Krzyża, Zespołu Caritas przy Parafii Miłosierdzia w Brzegu, Brzeskiego Centrum Kultury, Biura Spraw Społecznych i Zdrowia, Straży Miejskiej w Brzegu oraz Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki.

Nie zapomnij udostępnić: