Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 października, 2022 Tytuł artykułu

Jubileusz Collegium Nobilium Opoliense

Treść artykułu

Szkoła liderów w Opolu obchodzi swoje 10-lecie. Uroczystość z tej okazji została zorganizowana na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. 

Dzięki unikalnemu programowi, Collegium Nobilium Opoliense już od dekady kształci elity dla potrzeb polskiej polityki, administracji, mediów czy dyplomacji. Określana jest jedną z najlepszych szkół dla liderów w kraju. Stworzona dla ludzi ambitnych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje oraz dążą do nieustannego samodoskonalenia i rozwoju.

23 października 2022 roku odbyła się uroczystość, związana z jubileuszem 10-lecia Collegium Nobilium, w której uczestniczył Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. Goście wzięli udział w mszy świętej, odprawionej w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, a następnie przeszli do Zamku Piastów Śląskich, gdzie zebranych przywitał Prezes szkoły dla liderów – Marcin Ociepa. Wśród gości byli m.in. wicepremier i Minister Obrony Narodowej – Mariusz Błaszczak oraz wiceminister sportu i turystyki – Andrzej Gut-Mostowy.

Collegium Nobilium jest łącznikiem i inkubatorem relacji pomiędzy najlepszymi studentami, a światem dyplomacji i biznesu.

Nie zapomnij udostępnić: